Ten plan to ambitny plan

Wtorek, 9 Kwiecień 2019

Zacznijmy od początku, browar rzemieślniczy w Pilicy powraca. Chcemy przywrócić tradycję, ale najważniejsze to przywrócić Pilicę na mapę polskiego piwa rzemieślniczego, na co zasługuje w 100%. To miejsce z potwierdzoną kilku wiekową tradycją warzelniczą, czyli tym samym posiada bezdyskusyjny rodowód i warto zaznaczyć w tym miejscu, że jest czym się chwalić.

Browar to przede wszystkim ludzie. To o nich, dla nich i dzięki nim. Dlatego by być w stałym kontakcie, będziemy działać czynnie w mediach społecznościowych, relacjonować każde interesujące wydarzenie, w którym będziemy brać udział. Na początek Facebook oraz Instagram, gdzie serdecznie zapraszamy do śledzenia, ale również zachęcamy do interakcji.

W ofercie browaru będą znajdować się piwa wyłącznie z najwyższej jakości naturalnych składników. Przecież inaczej się nie da! Musi być woda bez zastrzeżeń, bezapelacyjnie! Słód wysokiej klasy, aromatyczny chmiel jako główna przyprawa i najważniejsze - drożdże, charakterne i wnoszące wiele zaskakujących wartości smakowych, jak również aromatycznych.

Każdy styl piwa rządzi się swoimi prawami, więc jaką mamy gwarancję smaku i aromatu prawdziwego piwa rzemieślniczego? Otóż czujne i doświadczone oko piwowara. Drążymy temat sztuki piwowarskiej, kształcimy się i dążymy do doskonałości.

Warzenie piwa to wyłącznie naturalne procesy, nie przyspieszamy żadnego etapu by zachować jak najlepszą jakość i wartość produktu końcowego. Warzymy według naszych autorskich receptur, godzinami a nawet dniami dopracowujemy szczegóły, sumiennie i bez wymówek. To dla nas ważne, bo piwowarstwo to nasza pasja.

Pamiętajmy, browar to nie tylko piwo. To tradycyjne rzemiosło, dające radość, które od lat łączyło ludzi, nawet tych najbardziej podzielonych i poróżnionych.

Godnie reprezentujmy Polskę i nasze tradycje.

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich
Czy masz ukończone 18 lat?

Tak / Nie

Web only for adults
Are you 18 years old?

Yes / No